Chci pořizovat doklady u sebe v kanceláři

Stručný popis:

Pořizujete doklady, které potřebujete ke své činnosti, a to ve Vašem vlastním programu nebo v námi poskytnutém. My doklady zaúčtujeme a připravíme veškeré účetní výkazy, daňová přiznání a podklady pro statistiku dle termínů stanovených příslušnými úřady.

Jednáme na úřadech a jsme účastni při kontrolách na finančním úřadu. Pravidelně Vás informujeme, kdy máte odvádět daně a máte jiné povinnosti ekonomického charakteru vyplývající z Vaší činnosti.

Máte aktuální přehled o finanční situaci Vašeho podniku. Vypracujeme ekonomické výkazy a analýzy dle Vašich potřeb, například vyhodnocení a rentabilita zakázek, žádost o úvěr, apod.

Výhody:

Nemusíte ve své firmě zaměstnávat odbornou ekonomickou sílu. Přesto máte všechny potřebné ekonomické informace a jistotu, že Vaše účetní doklady jsou správně zaúčtované. Nabízíme též možnost pořizování prvotních dokladů přes internet přímo do našeho systému a zároveň trvalý přístup k Vašim datům.

Určen pro:

Program je určen zejména pro střední a větší firmy, které mají svoje pracovníky pro vystavování prvotních dokladů, jako jsou například faktur a pokladní doklady.