Profil firmy

Vize

Firma Artex se od svého vzniku v roce 1997 věnuje naplňování vize „Umožnit malým a středním podnikům, aby se mohli plně věnovat podnikatelské činnosti, nikoliv řešení problémů ve finanční oblasti.“

Tuto vizi naplňuje poskytováním následujících služeb:

  • Ekonomického a účetní poradenství.
  • Vedení účetní agendy, v rozsahu dle potřeby zákazníka.
  • Zpracování daňových přiznání pro podnikatele právnické i fyzické osoby.
  • Zpracování mezd, včetně veškerých výstupů pro PSSZ , zdravotní pojišťovny a finanční úřady.
  • Zpracování ekonomických dat v informačních systémech.
  • Zahraniční výkazy.

Stručný profil společnosti

Základem úspěšného vedení účetnictví a zpracování mezd je zkušený tým a kumulované firemní znalosti. Náš tým se skládá z následujícího počtu profesionálních pracovníků:

Tým pracovníků
Prodejní konzultanti 2
Účetní/finanční konzultanti 4
Mzdoví pracovníci 2

Historie společnosti

Firma Artex informační systémy s.r.o. má mnohaletou zkušenost a tradici ve finanční oblasti zejména ve zpracování účetnictví a mezd. Chcete-li se dozvědět více o této pražské společnosti, čtěte dál.

Rok 1992

V roce 1992 byla založena spolčenost ARTEX-computer systém,spol.s r.o. Zakladatelé byli ing. Miloš Klokočka, Josef Nosek, ing. Drahomíra Příklenková. Již tehdy měl ACS úzkou specializaci na zpracování účetnictví a mezd, servis výpočetní techniky a instalace pokladních systémů a to zejména v regionu Prahy 5, Prahy a středních Čech.

Rok 1997

Koncem roku 1997 byla založena společnost Artex informační systémy s.r.o. Zakladatelé byli ing. Drahomíra Příklenková, ing. Oldřich Příklenk, Bc. Lukáš Příklenk. Všechny účetní a ekonomické služby byly převedeny z ATC na Artex IS. V roce 1999 firma získala certifikaci na prodej a implementaci informačního systému Great Plains Dynamics. GPD je americký ERP systém. GP Dynamics byl a je komplexní informační systém, který obsahuje mzdovou agendu, účetní moduly (pokladna, banky, …) a mnoho dalších modulů. V této době se firma úzce zaměřuje na komplexní ekonomické a účetní služby (zpracování účetnictví, vedení mzdové, účetní uzávěrky, vyplnění daňových přiznání, hostování účetního softwaru). Sídlo společnosti bylo na Praze 5, Na Hřebenkách 47.

Rok 2000

Po roce 2000 se stalo mnoho významných změn. Firma Artex IS změnila sídlo, a však setrvala na Praze 5. Stávající adresa je Praha 5, Jeremiášova 769, 155 00. Produkt Great Plains Dynamics koupila společnost Microsoft. To pro firmu ARTEX IS skýtalo velké možnosti. Firma Artex IS se stala partnerem Microsoft Business Solution. Tím byl umožněn prodej produkt Microsoft Dynamics Nav (Navision). Microsoft Dynamics Nav (Navision) byl a je mnohem lépe optimalizovaný systém na zpracování českého účetnictví. Všem firmám, kterým byl a je zajištěn účetní servis začal poskytovat služby MS Dynamics NAV.

Díky informačnímu systému MS Dynamics NAV (Navision) jsme schopni nabídnout zpracování účetnictví jako službu, pronájem účetního, ale i celopodnikového softwaru, nadstandardní reporting a mnoho dalšího.

Chcete-li se dozvědět více o zpracování účetnictví v regionech Praha 5, Praha, střední Čechy, neváhejte nás kontaktovat na adrese info@artex-is.cz.

Vybrané reference