Vedení účetnictví, outsourcing na vysoké úrovni

V podnikání se vám daří, ale vedení účetnictví je pro vás černá můra? Chcete mít ve všem pořádek, ale nevíte, kam dříve skočit? Samostatný účetní je pro vás luxus? A co externí vedení účetnictví? To je pro vás ideální řešení. Naše firma zná dokonale účetní zákon a všechny prováděcí předpisy a nemůže se stát, že bychom udělali chybu. Vedení účetnictví rozumíme a vy můžete být bez obav před případnými kontrolami finančního úřadu. Zařídíme, že účetnictví pro vás bude efektivním nástrojem pro vaše podnikání. Svěřte nám své účty, zbavíme vás starostí i části odpovědnosti.

Vaše účetnictví bude úplné, průkazné a srozumitelné

Pro další strategii firmy a plánování potřebujete mít dobré informace o svém podnikání. Bez pořádku v účtech se vám to však jen těžko podaří. Úřadům budete jen těžko prokazovat, že vaše účty jsou věrohodné. Svěřte nám vedení účetnictví a uvidíte, že budete mít víc času na své podnikání a rozvíjení plánů. Ukážeme vám, kde jsou vaše rezervy, kde zbytečně utrácíte. Známe všechny nástrahy předpisů a dokážeme se s nimi snadno vyrovnat. Konečně budete mít účetnictví správné, úplné, průkazné a srozumitelné. To je vše, co od vedení účetnictví musíte žádat.

A co všechno pro vás zajistíme

  • Zpracování účetních dokladů (výdajové i příjmové faktury, pokladní nebo bankovní doklady)
  • Vedení evidencí a účetních knih
  • Zpracování DPH
  • Kvalifikované vedení účetnictví
  • Zpracování daňových přiznání
  • Komunikaci s úřady
  • Garantujeme plnou zodpovědnost za vedení účetnictví
  • Sledujeme legislativní změny

Individuální vedení účetnictví. Bonus pro vás

Jestliže nám svěříte vedení účetnictví, neznamená to, že o svém hospodaření ztratíte přehled. Naopak. Zvolíme takovou strategii a evidenci, aby vám spolupráce s námi přinášela jen pozitivní výsledky. Přizpůsobíme se vašim individuálním požadavkům a navíc za zpracování účetnictví neseme plnou zodpovědnost. Už nemusíte mít strach z kontrol úřadů. To je naše starost. Usnadníme vám práci také s tím, že pro vás zpracujeme daňová přiznání a postaráme se o veškerý styk s úřady v rámci vedení účetnictví.

Postaráme se, aby účetnictví bylo vždy v souladu s legislativními změnami

Vedení účetnictví nemusí být i pro zdatného účetního jednoduché. Legislativa se neustále mění a někdy je problém se ve změnách vyznat. Ale finanční úředníci jsou neúprosní. Nezajímá je, že jste nové předpisy přehlédli. Chtějí, aby všechny operace byly řádně a jednoznačně doloženy účetními doklady. Vedení účetnictví je naše parketa. Pohlídáme, aby vaše firma neporušila daňovou povinnost, to nemají úřady rády. Vaše doklady budeme archivovat.

S vedením účetnictví nabízíme také servis zpracování mezd. Rádi Vám poskytneme podrobnější informace. Kontaktujte nás.